Strona główna Mapa strony Zadzwoń do nas: 12 61 44 760
721 949 454
Strefa klienta Previous page Next page
07 0

Informacja zamieszczona w dziale Nowe produkty

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tworzonej przez nas aplikacji Notow@niaPlus, (będącej w ofercie Biura Maklerskiego BPH), zadebiutowała usługa publikacji komunikatów PAP.

Komunikaty są prezentowane w trybie „push”, czyli są dostępne w aplikacji użytkownika bezpośrednio po ich opublikowaniu w serwisie Polskiej Agencji Prasowej (bez dodatkowych opóźnień).

Prezentacja komunikatów PAP odbywa się w pełni konfigurowalnym oknie aplikacji. Użytkownik może m.in. decydować o tym, jakiego rodzaju szczegóły będą wyświetlane na liście oraz tworzyć wewnętrzne zakładki w ramach tego okna. Istnieje także możliwość dowolnego filtrowania komunikatów odbieranych „w czasie rzeczywistym”, jak również historycznych.Pełna treść komunikatu może być prezentowana albo w głównym oknie komunikatów PAP, albo w oknie zewnętrznym, dedykowanym tylko dla tego komunikatu.
Aplikacja umożliwia również dostęp do załączników, udostępnianych wraz z wiadomościami PAP.Komunikaty można filtrować według następujących kryteriów:
- zakres dat
- nazwa instrumentu
- słowo kluczowe
- kategoria (ESPI, EBI, PAP, Rynek finansowy, Ekonomia, OFE/TFI, Komunikaty GPW, Inne).

Wymienione powyżej filtry można łączyć, aby w prosty sposób uzyskać pożądany rezultat.Więcej szczegółów na stronie Biura Maklerskiego BPH, które posiada w ofercie aplikację Notow@niaPlus, tworzoną przez firmę Statica.