Strona główna Mapa strony Zadzwoń do nas: 12 61 44 760
Strefa klienta Previous page Next page
30 0

Informacja zamieszczona w dziale Nowe produkty

Z radością informujemy o udostępnieniu ważnej aktualizacji programów mobilnych Notowania Mobilne 3 (na smartfony) oraz 3 MAX (na tablety).
Aktualizacja jest dostępna dla najpopularniejszych platform mobilnych: Android, oraz iOS.

Aktualne wersje aplikacji mobilnych zawierają nową funkcjonalność alertów w chmurze, czyli powiadomień o wystąpieniu zdarzeń rynkowych (definiowanych przez użytkownika).

Alerty definiowane w programie są zapisywane w Chmurze Statica, gdzie są monitorowane na bieżąco, bez względu na to czy aplikacja jest uruchomiona, czy nie.
Po wystąpieniu zdarzenia, użytkownik otrzymuje powiadomienie w sposób określony podczas tworzenia alertu.
Powiadomienie jest wysyłane na każde urządzenie, na którym klient jest zalogowany do aplikacji (nie tylko na to, z którego alert został zdefiniowany).

Użytkownik ma do wyboru kilka kanałów za pośrednictwem których może być poinformowany o wystąpieniu zdarzenia.
1. Powiadomienie w aplikacji (okienko).
2. Komunikat "push" na urządzeniu.
3. Wiadomość e-mail.

W przypadku wyboru kanałów push i e-mail, użytkownik otrzyma informację o wystąpieniu alertu nawet pomimo tego, że program nie jest uruchomiony. Powiadomienie (okienko) w aplikacji będzie wygenerowane tylko pod warunkiem, że aplikacja jest otwarta na urządzeniu.

Więcej informacji na temat nowej funkcjonalności alertów znajdziecie Państwo na stronie pomocy do programów NOM 3, oraz NOM 3MAX (w rozdziałe "Alerty i Chmura Statica").